Lori, më e bukur se asnjëherë

Pas publikimit të këngës “Nje takim”, para disa ditësh, këngëtarja Lori, duket se po e shijon suksesin e këngës, shkruan “Kosova Sot Online”.

Ajo në profilin e saj në Instagram, ka publikuar një fotografi, ku ishte pjesmarrëse në përurimin e një pabi të ri, por vëmendja e të ftuarve, ishte nga Lori, e cila përveç kombinimit, si gjithmonë me shije, dukej më e bukur se asnjëherë.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).