Llafet nuk ‘sosen’, Tunes s’ja ndin, asaj i këndohet

E stërkomentuara e shtypit, rozë, këngëtarja Tuna Sejdi, pas rikthimit në skenë me këngën “Chonga”, duket se nuk e ka ndërmend të ndaloj nga pasioni i saj.

Pasi shumë shpejt do ta publikoj edhe këngën më të re në bashkëpunim me Seven Saraqin.

E derisa llafet për të nuk ndalojnë, për mosmarrveshjet familjare nga ana e bashkëshortit, tashmë të ditura, Tuna po e shijon rikthimin e saj, dhe nuk po ia ndin për asgjë fare./kosova sot/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).