Lindita Halimi ju lë pa fjalë me fotesionin e ri

Këngëtarja e njohur Lindita Halimi e cila njihet për voklain e saj potent, së fundmi i ka befasuar fansat me një fotosesion, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Ajo është bërë model për vajzat e reja, pasi tani gëzon linja trupore që të gjithë ia kanë lakmi.

Lindita ka pozuar më në formë se kurrë duke vënë në pahë linjat e saja perfekte, gjë që mund t’i vërtetoni edhe vetë duke i shikuar fotografitë në vijim…

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).