Linda Halimi shfaqet joshëse në fotografitë e reja

/ 2 minuta lexim
KKVITI

Këngëtarja e njohur Linda Halimi është kthyer në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, në shtëpinë e saj.

Së fundmi, Linda ka ndarë në rrjetet sociale disa fotografi ku tregon trupin e saj në top formë, e veshur me bikini, ndërsa ka marrë komplimente të shumta nga fansat dhe ndjekësit e saj.

Në imazhet që ka publikuar në Instagram, Linda vë në pah linjat e saj trupore nga një vend i ngrohtë dhe tropikal, duke shijuar diellin dhe detin që Shtetet e Bashkuara i ofrojnë.

Me një bikini të ngushtë që shfaq forma të tonifikuara dhe një qëndrim të relaksuar, Linda duket se po shijon çdo moment të kthimit në jetën e saj pas spektaklit të BBVK.

Hidromorava

Këto fotografi vijnë si një pasqyrim i stilit të jetës së Linda Halimit, e cila është njohur për pasionin e saj ndaj muzikës, modës dhe jetës aktive.

Ajo ka pasur një karrierë të suksesshme si këngëtare, duke përfaqësuar Shqipërinë në Eurovision dhe duke bashkëpunuar me artistë të njohur ndërkombëtarë.

Linda ka treguar gjithmonë një imazh të fortë dhe të pavarur, dhe këto fotografi me bikini janë një dëshmi e mëtejshme e kësaj. /Telegrafi/