ARKATANA

Linda Halimi publikon imazhe provokuese nga sauna

/ 1 minutë lexim
RCCOLA

Këngëtarja e njohur shqiptare, Linda Halimi, vazhdon të jetë shumë aktive për ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Ajo shpesh ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme, ku në të shumtën e rasteve nuk mungojnë edhe imazhet provokuese.

Së fundmi, Halimi publikoi për ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram një video, ku shfaqej mjaft ‘e nxehtë’ teksa relaksohej në një sauna.

E veshur me bikini të kuqe dhe të verdha, interpretuesja e hitit “Ndihmë” theksoi edhe një herë linjat e tonifikuara të trupit.

Uji Dea

Linda ka qenë dhe mbetet një shembull i shumë femrave për mënyrën se si arriti të largojë mbipeshën dhe të arrijë rezultate të shkëlqyera në trupin e saj.

Ajo ka vuajtur për shumë vite nga kilogramët e tepërt, të cilët arriti t’i largojë falë jetës së shëndetshme dhe palestrës.

Madje për një kohë, këngëtarja nga Vitia ka punuar edhe si trajnerë personale në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. /Telegrafi/