Lind fëmijën e 16-të: Dua edhe të tjerë

Kjo është një familje vërtetë e madhe. Sue Radford dhe burri i saj Noel kanë 16 femijë, pas lindjes së fundit që e shtoi familjën e tyre.

Por duket se nuk do të ndalën me kaq, pasi nëna thotë me krenari që do të jetë e lumtur po të ketë edhe femijë të tjerë. Faturat? Më mirë mos më pyesni për to, përgjigjet ajo./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS