Limaj lirohet nga arresti shtëpiak

Fatmir Limaj me shokë është liruar nga arresti shtëpiak në rastin “Kleçka”. Atyre u është komunikuar masa e lajmërimit në stacionin policor.

Këtë e ka konfirmuar avokati mbrojtës i Fatmir Limajt, Tomë Gashi, i cili njoftoi se këtë vendim e ka marrë gjykatësi i rastit Kleçka, raporton “Express”. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).