Leonora shfaqet me fustan elegant

Leonora Jakupi padyshim se është njëra ndër këngëtaret më të pëlqyera dhe të komentuara të showbiz-it.

Për të qenë afër fansave të saj, Leonora tregohet mjaft aktive edhe në rrjetin social Instagram.

Këngëtarja 40-vjeçare sot ka publikuar një fotografi, në të cilën shihet veshur me një fustan elegant.

Leonora ka bërë të ditur se është e ftuar të marrë pjesë në një dasmë.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS