Leonora merr vëmendje me foton e re

Këngëtarja Leonora Jakupi vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale.

Së fundmi ka tërhequr vëmendje me fotografinë e postuar.

Leonora Jakupi ka treguar si qëndron raporti me të dashurin e saj pas thasheshemeve të fundit.

Dje kudo në mediat rozë këngëtarja kosovare është përfolur se është ndarë nga i dashuri dhe ka festuar ditëlindjen e vetme.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS