Leonora: Mendoj që do të martohem në vitin 2023

Ka vite në skenë dhe vazhdon të jetë e komentuar, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Fjala është për këngëtaren e njohur Leonora Jakupi e cila ka treguar se ka mundësi se ajo do të martohet në vitin 2023.

E ftuar në një emision, ajo ka konfirmuar lidhjen e dashurisë duke zbuluar se mund të martohet në vitin 2023 “S’di a ka me pas dasmë, por mendoj që do të martohem këtë vit”, ka thënë Leonora.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS