Leonora Jakupi shfaqet me shumë stil

Leonora Jakupi ka filluar të bëhet tejet aktive në Instagram.

Këngëtarja Leonora Jakupi kohët e fundit po i përdor më shumë rrjetet sociale, shkruan lajmi.net.

Ajo publikon foto nga përditshmëria dhe jo vetëm, e së fundmi ka ndarë me ndjekësit imazhe nga realizimi i projektit të ri muzikor i cili e riktheu pas një pauze.

Intervista për emisionin ‘Mirage’:

Së fundmi ajo me ndjekësit ka ndarë foto të reja dhe në një prej tyre duket me shumë stil.

Këngëtarja lidhur me këngën e re, rikthimin dhe kohën sa ka pauzuar ka folur së fundmi gjatë një interviste të dhënë për ‘Mirage’./Lajmi.net/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).