Leonora Jakupi “pehri”, paralajmëron risi

Është një prej këngëtareve më të pëlqyera të shou bizit shqiptar, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Fjala është për këngëtaren e njohur Leonora Jakupi, e cila përmes një fotografie në llogarinë e saj në Instagram, ku shfaqet pehri, ka paralajmëruar që po vjen me projektin e ri.

Fansat po të presin Leonorë…

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).