Lëngu, që shkrin shtresat dhjamore

Të gjithë dëshirojmë të heqim qafe shtresat dhjamore, por shpeshherë kjo është mision i pamundur. Mirëpo, ajo që mund të bëni është ta zëvendësoni kafjallin me një pije natyrale, e cila mund t’ju ndihmojë në largimin e kilogramëve shtesë. Edhe më mirë, ju nevojiten vetëm tre minuta kohë për ta përgatitur.

Përbërësit:

– Një grejpfrut i kuq, i qëruar – Dy portokaj, të qëruar – Një gjethe mentë – Sallatë të gjelbër. Të gjithë përbërësit i hidhni në blender për ta fituar lëngun. Lëngu është i freskët dhe nga pak me shije të thartë, midis tjerash, ju ndihmon edhe të kthjelleni.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS