Lëndohet lehtë Mergim Mavraj

32 vjeçari nga Kosova është pranë nënshkrimit me klubin turk Trabonspor, por interesim ka edhe La Coruna e ligës së dytë spanjolle dhe disa klube italiane të ligës së dytë.

Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare të futbollit, Mergim Mavraj (32) është lënduar lehtë gjatë stërvitjeve dhe kjo nuk e lë të përqëndrohet siç duhet në kërkimin e klubit të ri, shkruan bild.de, përcjell albinfo.ch.

32 vjeçari nga Kosova është pranë nënshkrimit me klubin turk Trabonspor, por interesim ka edhe La Coruna e ligës së dytë spanjolle dhe disa klube italiane të ligës së dytë.

Lëndohet lehtë Mergim Mavraj

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).