Lëndohet Amir Rrahmani

Amir Rrahmani është dëmtuar në sfidën që Napoli e fitoi 4-0 ndaj Sampdorias.

Kapiteni i Kosovës u detyrua të largohet nga fusha në minutën e 48’, për t’ia lënë vendin Kostas Manolasit.

Shpresa është si te Napoli, ashtu edhe te Kosova, që shqetësimet që kishte Rrahmani të mos kenë të bëjnë me një dëmtim të rëndë dhe të rikthehet në fushë para ndeshjeve të rëndësishme të Dardanëve në tetor, raporton Gazeta Express.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS