Leila Kraja prapë me veshje transparente

Së fundmi ka nisur shumë që të komentohet për pamjen e saj.

Moderatorja Leila Kraja e ka publikuar një fotografi të re në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo ka zbuluar format trupore në veshjen e zezë e transparente.

“Natën e mirë” ka shkruar ajo pranë fotografisë të cilën në Instagram e ka publikuar në orët e vona të natës.

Leila është aktive në këtë rrjet social dhe publikon shpesh foto të tilla.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS