Ledina Çelo si vera, sa më e vjetër aq më e mirë!

Këngëtarja shqiptare Ledina Çelo si vera, sa më e vjetër aq më e mirë.

Në pozat e fundit atraktive që i ka marrë, në Instagram ka pranuar komente pozitive nga fansat e saj të shumtë, shkruan lajmi.net

Linjat e saj sa shkojnë e bëhen edhe më të formësuara ani pse ka pasur dy lindje.

Ledina është nuse kosove dhe mburret për këtë gjë poashtu edhe me vendin e saj Shqipërinë.

”Shqipëria ime’, ka shkruar pranë fotove të postuara./Lajmi.net/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).