LDK mbanë kuvendet në Arbëri, Nasale e Shurdhanë

Gjilan – Arbër Ismajli me këtë rast ka falënderuar ish kryetarët për kontributin e tyre nën petkun e LDK-së. Bashkë e me suksese të reja ka thënë ai.

Postimi i plotë i Arbër Ismajlit

Miq të nderuar!
Sonte përfunduam kuvendet në nëndegët: Arberi, Nasale e Shurdhanë!
Urime kryetarëve të zgjedhur Imet Rrahmani, Hajrush Eminit dhe Ramadan Elezit!
Faleminderit nga zemra ish kryetarëve për kontributin e tyre nën petkun e LDK-së! Bashkë e me suksese të reja ka thënë ai./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).