LDK e Kamenicës gati për fitoren e madhe të 22 tetorit

Kamenicë – Dega e LDK-së në Kamenicë është e bindur se do të dali fituese e zgjedhjeve të 22 tetorit pasiqë sipas tyre e kanë kandidatin më të mirë dhe më të përgatitur për të udhëhequr e menaxhuar drejtë, pastër e me shumë transparencë me qytetin e Kamenicës.

“Të bindur se do të udhëheqim në katër vitet e ardhshme sepse ne kemi kandidatin për kryetar më të përgatitur për të udhëhequr me komunën tonë dhe kemi në listë fitues me njerëz profesional të gatshëm për të udhëhequr drejtë, transparent, në dobi për gjithë qytetarët e Komunës së Kamenicës” thuhet në njoftimin e degës së LDK-së në Kamenicë./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).