Lansohet “Mos qit kajde” nga Gili

Këngëtarja e njohur e muzikës argëtuese, Gili sapo ka publikuar këngën e saj më të re.

Titulli i këngës është “Mos qit kajde” ndërsa është orkestruar nga Miti Geci, derisa teksti dhe muzika nga Ilir Berani./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS