Lamtumirë miku ynë Ibrahim Sefedini

Gjilan – Sot morra lajmin e hidhur se qenka ndarë nga jeta miku ynë Ibrahim Sefedini. Bacin Brah e njoha në fillim të vitit 2009 kur bashkërisht do të përcjellnim ngjarje të ndryshme për opinionin publik. Baca Brah ishte edhe shumë aktiv në shoqërinë civile me OJQ Elita me të cilën për herë të parë bashkërisht do të mbanim diskutimet publike për buxhetin në fshatrat e Komunës së Vitisë ka shkruar Mustafë Mehmeti.

Ai ngelet në kujtimet tona si një mik shumë punëtor dhe aktiv në shumë procese të rëndësishme jo vetëm në Viti por në gjithë Kosovën. Miku im Zoti të pranoftë në Xhehnetin Firdeus!/rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).