Lajmet jo të mira për Milot Rashicën

Të dielën, me fillim nga ora 15:30, Werder Bremen në shtëpi pret Wolfsburgun, për të zhvilluar një ndeshje shumë të rëndësishme, në betejën e tyre për mbijetesë.

Werder Bremen, do t’i duhet që në këtë ndeshje të mos llogaritë në shërbimet e Milot Rashicës.

Është trajneri Florian Kohfeldt, që në konferencën e fundit për shtyp, ka pranuar se ende nuk dihet nëse Rashica do të paraqitet.

“Rashica do të stërvitet sot. Nuk mund të jap një përgjigja definitive për të”, ka deklaruar Kohfeldt,në pyetjen nëse Rashica është i gatshëm për ndeshje, përcjell lajmi.

Anësori i Kosovës u paraqit vetëm në 30 minutat e fundit të pjesës së dytë në ndeshjen e kaluar ku Werder u mund 0-3 nga Eintracht Frankfurt.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).