Lajme të mira nga Kamenica, prej 16 mostrave të marra të gjitha kanë rezultuar negative

Kamenicë – Nga 16 mostra të marra nga IKShP, të gjithë prej tyre kanë rezultuar negativ ka shkruar Qëndron Kastrati.

“Këta 16 persona ishin kontakte të personit të fundit që u diagnostifikua me COVID-19 në Topanicë dhe shpresojmë që mos të kemi raste të reja” ka shkruar Kastrati./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).