Ky fustan po ja vizaton trupin si ‘peshk’ Big Mamës!

Big Mama befasoi me foton e fundit.

Ajo u shfaq veshur me një fustan të zi me model mjaft unik.

Derisa flokët i kishte mbledhur dhe ka bërë grim pefekt.

Duket kaq zonjë apo jo?

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS