Uji Dea

Kush po ja bën “flutrat në stomak” Beatrix Ramosajt?

/ 1 minutë lexim
Eco Higjiena

Këngëtarja, Beatrix Ramosaj, ka publikuar një fotografi në instagramin e saj, teksa ka dhënë një mbishkrim.

Beatrix Ramosaj është shfaqur e veshur unike dhe ku duket mjaft e lumtur.

UBT

““Flutrat n’bark”, ka shkruar Beatrix.