Mobi Casa

Kush ia mori zemrën Adea Pulës?

/ 1 minutë lexim

Këngëtarja Adea Pula ka lansuar këngën e saj më të re, “Ti”.

Vjeshta konsiderohet një stinë e baladave dhe e tillë është edhe kënga e re e Adea Pulës, “Ti” qe këngëtarja e ka lansuar sonte ne kanalin e saj zyrtar ne YouTube.

UBT

Kënga e re e Adeas është punuar nga Mixey kurse teksti është shkruar nga Bim Bimma.

Kjo është kënga e dyte e Adeas qe vije ne nje hark kohor prej tre muajsh, derisa kënga e Adeas para dy muajve “Mos Harro” pati me shumë se 321 mije klikime. /GazetaExpress/