Fundamenti

Kush i dhuroi trëndafila Angela Martinit?

/ 1 minutë lexim
Eco Higjiena

Lulet që ka marrë Angela Martini janë marramendëse, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

Përmes një postimi ku duken dukshëm shumë trëndafila, supermodelja ka treguar aty ulur mes tyre se është duke përqafuar superfuqinë e saj: dashurinë.

Uji Dea

Kujtojmë se herë pas here Angela surprizohet me buqeta të mëdha lulesh dhe dedikme të ndjera nga bashkëshorti i saj, teksa këtë herë edhe pse nuk e kq adresuar falënderimin për të, me siguri ai e ka surprizuar Angelën.