Kush është më e bukur se Zaimina!

Këngëtarja e njohur Zaimina Vasjari, vazhdon të jetë shumë aktuale, me fotografi nga përditshmëria e saj, duke mos munguar asnjëherë edhe fotosesionet të cilat i ka të preferuara, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Kësaj radhe këngëtarja ka pozuar më elegante se kurrë me fustanin ngjyrë rozë, saqë më të bukur se keni parë kurrë.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).