Kur Shyhreti dhe Remzia duken si motra

Janë dy këngëtare që publiku shqiptar i vlerëson dhe i do shumë. Bëhet fjalë për Shyhrete Behlulin dhe Remzie Osmanin, dy gra që me zërin e tyre kanë rrëmbyer tash e disa kohë zemrat e shumë njerëzve.

Në një fotografi të publikuar në rrjetet sociale Instagram e Facebook, shihen Shyhretja dhe Remzia, që përpos se duken mrekullueshëm, ngjyra blu ishte e përzgjedhura e përbashkët, njofton Klan Kosova.

Bilbilat e muzikës shqiptare, me këtë dukje ishin mysafire në dasmën e vëllait të Edona Lalloshit, Milotit, e cila është mbajtur mbrëmë në njërin nga hotelet më luksoze të qytetit të Prizrenit.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).