RCCOLA

Kur shkëlqen Shkëlqimi, gol e asist në Zvicër

/ 1 minutë lexim
Hidromorava

Shkëlqim Demhasaj i ka prirë skuadrës së tij për të mposhtur skuadrën lidere në Zvicër, Young Boys.

Djaloshi nga Deçani ka shënuar një gol dhe ka bërë një asist në fitoren e Graschopers mbrëmë me rezultat 4-1.

Fundamenti

Demhasaj u vlerësua si lojtari më i mirë i ndeshjes.

Sulmuesi 27 vjeçar dikur ishte edhe reprezentues i Kosovës ndërsa me këtë formë mund të shpresoj që në të ardhmen të siguroj ftesën e Giresse./Indeksonline/