Kur është fjala për sharm e bukuri: Diva Adelina Ismaili mbetet padiskutim numër një

Diva Adelina Ismaili ka qenë dhe vazhdon të jetë këngëtarja e cila ka qenë inspirim për shumë këngëtarë, qoftë me muzikën që e ka kultivuar, përformancën e saj magjike në skenë por edhe për stilin dhe pamjen e saj, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Në një fotografi të postuar në profilin e saj në Instagram, mbretëresha e muzikës Adelina Ismaili shfaqet magjike duke dëshmuar edhe njëherë se kur është fjala për sharm e bukuri ajo mbetet padiskutim numër një.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS