Kur e mira dhe profesionalizmi bëhen bashkë, qe rezultati

Prezantuesja Elita Rudi është një nga fytyrat më të dashura të publikut.

Dje ajo dhe Gjiko bën hapjen e lokalit të tyre. Ajo në hapjen e lokalit zgjedhi Sellmën që të përkujdesej për grimin e saj.

Me buzë të kuqe e flokë të lidhura, ajo është parë shumë e bukur në një imazh të publikuara në “Instagram” nga grimerja e njohur shqiptare, Sellma./IndeksOnline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS