Kur do te zhvillohet ndeshja Tre Penne – SC Gjilan ?

Sot është tërhequr shorti për Europa League, ku skuadra e Gjilanit do të takohet me skuadrën nga San Marino, SP Tre Penne.

Skuadra e Gjilanit në këtë takim do të jetë mysafire, dhe ndeshja do të zhvillohet me 20 Gusht në stadiumin San Marino./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).