‘Kur do martohesh’/ Monika Lubonja jep përgjigjen interesante

Aktorja e njohur shqiptare, Monika Lubonja, mbrëmë ka qenë e ftuar ‘Në kurthin e Piter Pan’, raporton “Kosova Sot Online”.

Një prej fëmijëve e ka pyetur rreth jetës personale se kur do të martohet.

“Ti ke bërë gjithë këto gjëra, në televizor, në film, në teatër. Po për të martuar, ke vendosur kur do martohesh?”, pyeti një nga fëmijet

Me humor Monika tha se deri më tani ka pritur princin, por nuk ka ardhur dhe se tani është në pritje të mbretit.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS