Kujdes nga të shtënat me armë zjarri në ahengjet familjare, policia po ju vëzhgon

Gjilan – Në fshatin Bresalc, të Gjilanit pas disa të shtënave me armë zjarri gjatë një ahengu familjar nga i dyshuari mashkull kosovar është konfiskuar një pistoletë me gas me 11 copë fishek dhe 48 gëzhoja (fishekë të shkrepur).

I dyshuari është arrestuar, pas intervistimit në konsultim me prokurorin është liruar në procedurë të rregullt. Rasti është duke u hetuar ka njoftuar policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS