Kujdes nga pusetat e dëmtuara

Gjilan – Gropa të shumta e puseta të dëmtuara mund të hasësh në çdo lagje të Gjilanit.

Asambleisti Kushtrim Kadriu ka përkujtuar dhe tërhjekur vërejtjen qytetarëve që të kenë kujdes gjatë ecjes në lagjen “Dheu i Bardhë” për shkak të pusetave të dëmtuara.

”Komunë kah je” ka shkruar Kushtrim Kadriu duke akuzuar atë e cila po tregohet e papërgjegjshme totalisht ndaj qytetarëve të saj./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS