Ku i fsheh Dua sekretet

Këngëtarja Dua Lipa, që kohëve të fundit po vazhdon për t’u përfolur për lidhjet e saj të dashurisë, ka treguar me anë të një statusi se ku i fsheh sekretet e saj

Ajo ishte në lidhje me Anwar Hadid para një kohë dhe sot është thënë se ka filluar lidhjen e saj me dizajnerin italian Lorenzo Posocco.

Kjo lidhje u konfirmuar pasi që Dua bëri disa fotografi për revistën e njohur Vogue.

Kurse sot Dua ka dalë me një foto tepër interesant por edhe me një mbishkrim interesant.

“Flokët e mija janë përplot të mbushura me sekrete”, ka shkruar Dua.

Kjo i bie që sekretet e Duas janë në flokë. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS