Kthehet Zeneli, startues kundër Anderlechtit

Arbër Zeneli është rikthyer nga lëndimi. Ylli i Përfaqësueses së Kosovës, ishte pjesë e ndeshjes miqësore, Heerneveen – Anderlecht.

Zeneli luajti 70 minuta në barazimin 0 me 0 kundër ekipit belg, shkruan IndeksOnline.

Kujtojmë se kosovari u lëndua gjatë muajit tetor, ku humbi edhe dy ndeshjet e fundit të Kosovës në eliminatoret e Kupë së Botës “Rusi 2018”./IndeksOnline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).