Kthehet Granit Xhaka, starton edhe Shkodran Mustafi – Arsenali lufton për Champions

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Watfordit dhe Arsenalit.

Watfordi dhe Arsenali do të përballen në “Vicarage Road” në kuadër të xhiros së 24 në Premierligë, raporton Gazeta Express.

Pas mungesës në disa ndeshje, kthehet Granit Xhaka, i cili ka lënë prapa lëndimin.

Nga minuta e parë e nis këtë ndeshje edhe Shkodran Mustafi.

Arsenali kërkon patjetër fitore për ta barazuar me pikë Chelsean në pozitën e katër, teksa ka edhe një ndeshje më pak të zhvilluar.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).