Uji Dea

Kristjan Asllani merr vendim për të ardhmen e tij

/ 1 minutë lexim

Kur jemi në orët e fundit të merkatos, Kristjan Asllani ka marr vendimin përfundimtar për të ardhmen e tij. Futbollisti i kombëtarës së Shqiprisë, ka vendosur që të qëndroj te skuadra e Interit, shkruan IndeksOnline.

Ky vendim ka ardhur pas takimit menaxherët e tij dhe drejtusit e klubit zikaltër.

Eco Higjiena

Asllani ditët e fundit ka pasur oferta nga Fiorentina e Sasuolo, por ai nuk ka dashur të pranoj ofertat për huazim./IndeksOnline/