Krasniqi: Shkarkimi i ambasadorit Berishaj s’mjafton më, të sillet para drejtësisë

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi, ka folur në lidhje me rastin e ambasadorit të Kosovës në Kroaci, Martin Berishaj. Ai në Kuvend është shprehur se tani është vonë dhe se shkarkimi i tij më nuk mjafton, raporton Ekonomia Online.

Tutje, Krasniqi ka kërkuar që të bëhen hetime serioze dhe ambasadori Berishaj të vihet para drejtësisë.“Tashmë është vonë dhe shkarkimi i ambasadorit Berishaj më nuk mjafton, duket të bëhen hetime serioze. Martin Berishaj duhet të sillet para drejtësisë dhe kushdo që është në këtë piramidë”.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS