Kosovare Asllani shënon dy gola për dy minuta në fitoren e Milanit ndaj Juventusit

AC Milan ka shënuar fitore 4:3 ndaj Juventusit në konkurrencën e vajzave.

Kosovare Asllani ka realizuar dy gola në këtë takim, shkruan Gazeta Express.

Ajo shënoi në minutat 24 dhe 25 për epërsinë 2:0 të vendasve.

Në fund, Asllani u shpall lojtarja e ndeshjes. /Gazeta Express/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS