Kosova shënon çmime rekorde të naftës, pak para mesnatës

Çmimi i derivateve ka vazhdar të rritet në Kosovë.

Rekordi në çmime tashmë është arritur.

Pak para mesnatës çmimet në disa pika shitës janë regjistruar nga 1.44 cent deri në 1.55 cent për naftë dhe benzinë.

Çmimi i derivateve ka nisur të rritet që nga fillimi i luftës në Ukrainë/IndeksOnline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS