Kosova më në fund zhbllokon rezultatin

Kosova ka arritur të shënojë ndaj Gjibraltarit në minutën e 69-të.

Golashënues ishte Florent Hasani, shkruan Indeksonline.

Kishte shumë raste për Kosovën që dominuan ndeshjen totalisht, por mungonte vetëm goli.

“Dardanët” janë favorit absolut në letër ndërsa këtë ndeshje trajneri Challandes e sheh si përgatitje për ndeshjen jetike ndaj Malit të Zi./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).