Kosnett: Vota juaj ka rëndësi, votoni për vetën, shtetin dhe të ardhmen

Ambasdori i Shteteve të Bashkuara në Kosovë, Philip Kosnett, përmes një postim në Twitter ka shkruar lidhur me zgjedhjet në Kosovë.

Kosnett ka shkruar që çdo votë numërohet prandaj dilni the votoni, percjell Indeksonline.

“Mirëmëngjesi, votuesit e Kosovës. Sot është dita që të dilni të votoni. Vota juaj ka rëndësi, votoni për vetën, shtetin dhe të ardhmen!”, ka shkruar ai.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS