Kontrabanduan duhan, arrestohen dy shtetas të Serbisë

Gjilan – Në pikën kufitare “Dheu i Bardh” janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj shtetas të Serbisë, pasi që gjatë kontrollit në automjetin e tyre u është gjetur dhe sekuestruar një sasi duhani (pesë thasë) pesha nuk është konfirmuar.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit pas intervistimit janë liruar në procedurë të rregullt njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).