Konfiskohen 100 euro të falsifikuara në një bankë të Gjilanit

Gjilan – Në rrugën “Adem Jashari” në Gjilan ankuesja femër kosovare zyrtare e bankës, ka informuar se ka hasur në një monedhë prej 100 euro të falsifikuar.

Monedha është konfiskuar dhe rasti është duke u hetuar njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS