Konfirmohet nga emergjenca: Një i vdekur dhe disa të lënduar

Gjilan – Begush Canaj nga Emergjenca tha për rajonipress se në aksidentin e rëndë që ka ndodhur në qendër të Gjilanit një person ka ardhur pa shenja jete dhe janë duke u trajtuar dhjetëra të lënduar.

Begush Canaj tha se i tërë stafi mjekësor, me motra e mjek jemi në shërbim të të lënduarve. “Deri tani dihet se një person ka ardhur pa shenja jete në Emergjencë ndërkohë jemi duke trajtuar dhjetarë të lënduar nga aksidenti i tmerrshëm” tha Canaj./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS