Konfirmohet: Kololli do të jetë i gatshëm për ndeshjen ndaj Maqedonisë së Veriut

Benjamin Kololli do të kthehet në stërvitje javën e ardhshme me klubin e Zurichit.

Mesfushori ynë do të jetë i gatshëm edhe për ndeshjen ndaj Maqedonisë së Veriut, që Kosova e zhvillon në Shkup me 8 tetor, takimi ky i vlefshëm për fazën e play-offit në Ligën e Kombeve, shkruan IndeksOnline

Lajmin për rikthimin e Kolollit në stërvitje dhe mundësin që të luajë me Kosovën në tetor ndaj Maqedonisë e ka bërë të ditur gazetari i sportit në vendin tonë, Arlind Sadiku.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).