Komuna viziton familjet e bllokuara, pas rrënimit të urës në Hajnoc

Kamenicë – Sot vizituam banorët të cilët kanë mbetur të bllokuar, pas rrënimit të urës në fshatin Hajnoc ka shkruar Qëndron Kastrati.

Shefi i Kabinetit Meriton Ramabaja dhe dy zyrtarët nga Drejtoria për Mbrojtje dhe Shpëtim, Shaban Canaj dhe Skender Basha, po vazhdojnë vizitat në Krilevë, Strezoc, Meshinë dhe lokalitetet tjera të prekura nga vërshimet.
Ekipet tona janë vazhdimisht në terren për menaxhimin dhe vlerësimin e situatës!

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS